29 Ekim Özel Kapadokya Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Kızılçukur Gün Batımı Dahil

4 Gün 3 Gece 29 Ekim Özel Kapadokya Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Kızılçukur Gün Batımı Dahil

1. Gün

İstanbul - Nevşehir Otobüs Yolculuğu

Değerli misafirimiz, kalkış noktalarından katılımınız ile yeni rota keşfetmek, tarih, kültür, yöresel tatlar ve dağanın tadını çıkarmak için sizlere özel hazırladığımız turumuza profesyonel ekibimiz eşliğinde araç içerisindeki ikramlarımız ile başlıyoruz. Keyifli otobüs yolculuğumuzun gece boyunca devam etmesi sonunda sabah saatlerinde Nevşehir'e ulaşıyoruz.

KonaklamaAraç ile gece yolculuğu.

2. Gün

Tuz Gölü Gün Doğumu, Nevşehir, Paşabağ, Dervent Vadisi, Ürgüp, Atv Safari, Kızılçukur Vadisi Gün Batımı, Şarap Mahzenleri, Türk Gecesi

Değerli misafirimiz, sabah saatlerinde gün doğumunu ülkemizin en büyük ikinci gölü olan Tuz gölünde vereceğimiz kısa fotoğraf molası ile görüyoruz. Tuz Gölü programımız ardından kahvaltımızı almak üzere restoranımıza gidiyoruz. Alacağımız harika kahvaltımız sonrası rotamız üzüm bağları ve üç başlı peri bacaları ile ünlü Paşabağ mevkii olacak. Rehberimizin anlatımı sonrası Paşabağ'da fotoğraf molası veriyor ve serbest zamanı takiben sonraki rotamız hayaller vadisi olarak bilinen Dervent Vadisi'ne gidiyoruz. Burada çekilen birbirinden ilginç fotoğrafların ardından, kesme taş evleri ile meşhur Ürgüp'e ulaşıyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız panoramik tur sonrası şarap mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Şarap tadımı ve yapacağımız alışverişimiz sonrası öğle yemeğimizi almak üzerine restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeğimiz ardından rotamız 3 Güzeller olarak bilinen peri bacaları olacak. Peri bacalarının muhteşem görüntüsünde büyüleneceğiniz programımız ardından Atv safari yapmak isteyen misafirlerimiz ile parkurumuza gidiyoruz. Safari programımız ardından gün batımına yakın Kızılçukur'a geçiyor ve kahvemizi yudumlarken görsel şölenin tadını çıkaracağız. Programımız sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimizle yemek sonrası geleneksel Kapadokya Türk Gecesi seyrine gidiyoruz. Türk Gecesi etkinliğine rehberimize rezervasypn yaptırarak katılım sağlayabilirsiniz. (Ekstra)

KonaklamaRamada By Wyndham Cappadocia, Avrasya Hotel, Suhan Hotel vb.

KahvaltıMola yerinde - Menü serbest olup ekstradır.

Öğle YemeğiKapadokya'da - Menü rehber tavsiyesi olup ekstradır.

Akşam YemeğiOtel'de - Menü açık büfe veya set menü olup fiyata dahildir.

Günün TavsiyesiTürk gecesine katılmak, Atv Safari yapmak, bölgenin meşhur şaraplarından almak, Gün batımı ve gün doğumu programlarımızda bol bol fotoğraf ve video çekinmek.

3. Gün

Balon Turu, Gün Doğumu Balon Seyri, Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Kalesi, Çömlek Atölyesi, Göreme Açıkhava Müzesi, Avanos, Onyx Taş Atölyesi, Öz Konak Yeraltı Şehri, Hacı Bektaş-i Veli Türbesi

Değerli misafirimiz, balon turuna katılmak isteyen misafirlerimizle sabahın erken saatlerinde lobide buluşma ve balon kalkış noktasına transferlerini yapıyoruz. Bu unutulmayacak deneyim konusunda genel bilgiyi rehberimiz verecektir. Balon Turuna katılım yapmayacak olan misafirlerimiz balon izleme ve fotoğraf turu için rehberimize rezervasyon yaptırarak gün doğumu harika kareler yakalayabilirler. (Ekstra)


Sabah otelde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası günümüzün ilk fotoğraf molası Güvercinlik Vadisi – Uçhisar Kalesi olacak. Panoramik olarak çekilen fotoğraf ardından, Kızılırmak’ın suyu ile kil toprağını birleştiren insanoğlunun 5000 yıldır geçim kaynağı olan çömlekçilik sanatını görmek için çömlek atölyesine gidiyoruz. Geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından Göreme Vadisi içerisinde yer alan Göreme Açıkhava Müzesi’ni gezmek üzere hareket ediyoruz. Müze içerisindeki muhtelif kiliseler olan Elmalı Kilise, Azize Barbara Kilisesi, Aziz Basileus Kilisesi, Çarıklı Kilise, yemekhane, mutfak, kiler, şaraphane ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise göreceğimiz yerler arasında. Daha sonrasında mermergiller familyasından olan Kapadokya bölgesinden çıkan Onyx taşının işlendiği atölyeye gidiyoruz. Burada yapılan anlatımlar ardından öğle yemeğimizi almak üzere restoranımıza gidiyor ve yemeğimiz ardından Avanos üzerinden yolumuza devam ederek Hacı Bektaş ilçesine doğru yol alıyoruz. Burada Horasan erenlerinden Hacı Bektaş-ı Veli'nin kurmuş olduğu dergâhı ziyaret ediyoruz. Yapılan anlatımlar ve edilen duaların ardından otelimize gidiyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.

KonaklamaRamada By Wyndham Cappadocia, Avrasya Hotel, Suhan Hotel vb.

KahvaltıOtel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.

Öğle YemeğiKapadokya'da - Menü çömlek kebabı, salata, tatlı, içecek olup ekstradır.

Akşam YemeğiOtel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.

Günün TavsiyesiBalon turu veya gün doğumu balon seyri etkinliğine katılmak, Çömlek yapmayı denemek, güveç almak, yöresel yemekleri tatmak, onyx taşı almak, şarap tadımı yapmak, bol bol fotoğraf çekmek.

4. Gün

Ihlara Vadisi, Narlı Göl, İstanbul Otobüs Yolculuğu

Değerli misafirimiz, otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltımız sonrasında yukardan bakıldığında kalp şekli olarak görünen Narlıgöl Krater Gölü'ne gidiyoruz. Harika doğasıyla bizleri büyüleyen Narlı Göl'de fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamız ardından bir başka doğa harikası Ihlara vadisine varıyor ve öğle yemeğimizi almak üzere restoranımıza gidiyoruz. Nehir üzerinde olan restoranımızda lezzetli yemekler yiyip Ihlara Vadisi’ni gezmeye başlıyoruz. Burada Ağaçaltı, Yılanlı gibi Kiliseleri görmek üzere vadinin en derinine iniyoruz. Vadi gezimiz sonrası fotoğraf molası veriyoruz. Molamız ardından günümüzü en iyi şekilde değerlendirmemiz ve biriktirdiğimiz harika anılarımızın da keyfi ile İstanbul'a dönüyoruz. Sizleri almış olduğumuz noktalarda bırakarak siz değerli misafirimize farklı rotalarda tekrar görüşmek üzere veda ediyoruz.

KonaklamaBugün konaklama yoktur.

KahvaltıOtel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.

Öğle YemeğiIhlara Vadisi'nde - Menü set olup ekstradır.

Akşam YemeğiMola yerinde - Menü serbest olup ekstradır.

Günün TavsiyesiBol bol fotoğraf ve video çekmek, Ihlara vadisinin en derin noktasına kadar yürümek.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

- Turizm araçları ile gidiş dönüş ulaşım
- Tüm çevre gezileri
- Profesyonel rehberlik hizmetleri
- Köprü, otoban ve otopark ücretleri
- Otel'de 2 gece 3 gün yarım pansiyon konaklama
- Otel'de açık büfe 2 sabah kahvaltısı
- Otel'de açık büfe veya set menü 2 akşam yemeği
- Kızılçukur Vadisi turu ve giriş ücretleri
- Hijyen paketi
- Otobüs içerisindeki ikramlar
- Yetkili acenta güvencesi
- 1618 nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

- Öğle yemekleri, ilk gün sabah kahvaltısı ve dönüş günü akşam yemeği
- Müze ören yeri giriş ücretleri
- Türk Gecesi, Balon Turu, Balon Seyri Turu ve Atv safari gibi aktiviteler
- Tüm kişisel harcamalar

Önemli Bilgiler

İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini yedi (7) iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi (7) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinde yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde banka ve kurumların ödeme takvimine göre iade edilir.

Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılamadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda acente misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden arama,sms veya e-posta yolu ile bizzat haber vermekle yükümlüdür. Tur içerisinde kullanılmayan hiç bir hizmet için iade talep edilemez.

Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden acente sorumlu değildir.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acente sorumluluğu yoktur.

Yoğun dönemler otellerde sıkışıklık olmasından dolayı aynı standartlarda ya da bir üst kategoride oteller ile değişiklik yapılabilmektedir.

Ek Bilgiler

Turumuz 3 Gece 4 Gün olup 2 gece otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numara garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Tur tarihinden 1 gün önce mesai saatleri içerisinde katılımcılarımıza sms ile rehber bilgisi, araç kalkış bilgileri ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için tur esnasında dikkat edilmesi gereken hususların yer aldığı ön bilgilendirme videosunun linki gönderilecektir.

Çocuk İndirimleri - Konaklamalı Turlarda; İki yetişkin yanında bir çocuk için uygulanır. 2. Çocuk tam ücrete tabidir. Çocuk indirimi uygulanacak yaşlar 00-12 yaş aralığındadır.00-06 yaş arası çocuklara otellerde yatak verilmeyebilir. 2 - 6 yaş çocuk ücreti 399 TL, 7-12 yaş çocuk ücreti 549 TL'dir.

Tek Kişilik Oda Fiyat Farkı - Turumuza tek kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 200 TL ekstra oda fiyat farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

Üç Kişilik Oda Rezervasyonu - Otel 3. kişi için ek yatak veya standart yatak kullanabilir.

Tur Boyunca Kullanılacak Araçlar;
17-19 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
27-31 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
46-54 Kişilik: Temsa Safir - Maraton & Mercedes Travego - Tourismo & Neoplan Cityliner - Tourliner & Setra

Ramada By Wyndham Cappadocia, Suhan Hotel, Avrasya

Yarım Pansiyon

2 Yetişkin

Toplam Fiyat 1.598 2.663,32

Tek Çekim 2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit 10 Taksit 11 Taksit 12 Taksit
Tek Kişi Fiyat İki Kişi fiyat Üç Kişi Fiyat Birinci Çocuk İkinci Çocuk

1665,00

Kişi Başı 999,00

1331,66

Kişi Başı 799,00

1331,66

Kişi Başı 799,00

2-6 Yaş

499,00

7-12 Yaş

649,00

Kalkış Noktaları