Filtreler

Otel Temaları

Otel KonseptKonaklama SeçenekleriOtel Temaları
Otel Bölgeleri

Erciyes-Kayseri-Türkiye

Mirada Del Lago

Mirada Del Lago Hotel, kayak turizmi için gelen misafirlerin yanı sıra bölgedeki tarihi yerleri tanımak için gelen misafirler için de ideal bir konaklama alternatifi sunuyor. Göl kenarında bulunan tesiste, günübirlik misafirlerin ziyaretine açık mesire alanları bulunuyor. Mirada Del Lago Hotel, 105 oda ile hizmet veriyor. Tesisin odalarında konforunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylar düşünülmüş. Tesiste ayrıca; masaj, çamaşırhane, çocuk bakıcısı, oyun salonu, kapalı havuz, hamam, sauna, toplantı salonu, açık otopark ve mini kulüp gibi hizmetler sunuluyor. Mirada Del Lago Hotel; Kayseri şehir merkezine 25 km ve Kayseri Havalimanı'na 28 km mesafede konumlanıyor. Tesis, bu sene odalarında ve genel alanlarında kısmi yenileme yapmıştır.

Erciyes-Kayseri-Türkiye

Grand Eras Erciyes

Grand Eras Erciyes Kayseri, Erciyes bölgesinde bulunmaktadır. Tatiliniz boyunca çocuklarınızın güvenli bir şekilde ağırlanabilmesi için çocuk kulübü bulunmaktadır. Tesisin kapalı havuzu bulunmaktadır. Tesis yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur. Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Erciyes-Kayseri-Türkiye

Mirada Del Monte Hotel

Tesis 2200m2 Alana Kurulmuştur. Erciyes kayak merkezi son yıllarda yapılan yatırımlarla sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın sayılı kayak merkezleri arasına girmiştir. Toplamda 4 kapıdan oluşmakta, ilk kapı ve son kapı arasında 16 km vardır. 4 adet siyah pist, 18 adet kırmızı pist, 9 adet mavi pist bulunmakta, toplam uzunluğu 102 km olup ayrıca çocuklar için oyun parkları, kızaklar, paraşüt kayağı vb. aktiviteler mevcuttur.

Erciyes-Kayseri-Türkiye

Library Hotel Erciyes

Tatil, huzur, keyif ve kalite adına her seyi barındıran görkemli Erciyes Dağı'nın kütüphane konseptli butik oteli hizmetinizdedir. Library Erciyes Hotel bir topluluktur. Bir kültür topluluğu, bir sanat topluluğu, bir spor topluluğu, bir eglence topluluğu, doğanın güzelliğini takdir eden ve onu koruma sorumluluğunu hisseden insanlardan oluşan bir topluluktur.

Erciyes-Kayseri-Türkiye

Ace Erciyes Oteli

Ace Kite oteli piste sıfır tek otel konumunda olup Tesise çok yakın Bir adet GONDOL , Bir adet Telesiyej ve Bir adet Kapalı yürüyen bant bulunmaktadır. Tesisten kayarak Binişlere ve de kayarak otele çok rahat gelinebilmektedir. Ace kite oteli adı üzerinde ayrıca snowkite sporunun merkezi olup snowkite eğitimi veren, Snowkitenin gelişmesine en büyük katkıda bulunan, Dünya snowkite şampiyonasına ev sahipliği yapan tek otel olma özelliğine sahiptir.

Erciyes-Kayseri-Türkiye

Das 3917 Hotel

DAS 3917; Erciyes'te 72 odası ile misafirlerin, konforlu bir atmosferde ağırlıyor. Misafirlere tesisin restoran ve barında birçok lezzet alternatifi sunuluyor. Tesisin 750 m2 lik SPA merkezinde; Türk hamamı, sauna, kapalı yüzme havuzu ve masaj imkanları ile dinlenebilir, fitness merkezinde formunuzu koruyabilirsiniz. Tesiste bulunan 3 adet toplantı ve 1 adet balo salonunda her türlü organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Tesiste bulunan mini kulüp ise minik misafirler için eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir alan sunuyor.

Başa Dön

Copyright © 2022 | Tourcosoft Agency Software Solutions